Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
KLUB MAŁEGO VIPA
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz zapisać się do Klubu Małego VIPa i otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wersje językowe
Informacje o firmie

Projektowanie, modelowanie form oraz szycie były moimi zajęciami hobbistycznymi od zawsze. Jako nastolatka rozpoczęłam swoją przygodę z igłą i nitką tworząc ręcznie proste rzeczy takie jak: bluzka ze spódnicy mamy, spódnica na szelkach ze spódnicy ze „szmateksu”, plecak ze starych jeansów. Jak mi czas pozwolił to podczas studiów oraz późniejszych latach wykonywałam niewielkie przeróbki odzieży,  jednak nie było tego wiele. 

W maju 2014 r. będąc w czwartym miesiącu ciąży postanowiłam nie kupować ubrań ciążowych tylko zacząć je projektować, konstruować i szyć samodzielnie. Zaczęłam od prostych tunik, które dobrze na mnie leżały, rosły razem z moim brzuszkiem. W styczniu uszyłam sobie komplet - bluzka ze spódnicą na chrzciny mojej córeczki – rodzina i znajomi chwalili mój pomysł oraz wykonanie (wszystko od projektu po uszycie łącznie z konstrukcją formy zrobiłam sama). Pochwały zmobilizowały mnie do dalszego działania i na każdą imprezę rodzinną miałam coś nowego. W kwietniu zaprojektowałam i uszyłam komplet - bluzkę ze spódniczką dla siebie oraz z tego samego materiału sukieneczkę dla 6-miesięcznej córeczki Kamilki. Moje projekty zrobiły duże wrażenie na ludziach. Wtedy narodził się pomysł projektowania i szycia ubranek i akcesoriów dla dzieci. Jest to spełnienie mojego dziecięcego marzenia. Od małego miałam świetną wyobraźnię, którą rozwijałam w trakcie studiów na zajęciach z geometrii wykreślnej, rysunku technicznego, a później także w pracy tworząc modele przestrzenne konstrukcji oraz wykonując rysunki architektoniczno-budowlane i konstrukcyjne. Z wykształcenia jestem inżynierem budowlanym i do tej pory pracowałam w swoim zawodzie – też konstruowanie, tworzenie tylko nieco większych rzeczy.

Zakładając firmę Katini i tworząc serię Katini for Kids chcę podzielić się wyjątkowymi produktami, gdyż tworzonymi z myślą o tym co daje najwięcej szczęścia w życiu - rodzinie, dzieciach i macierzyństwie. Zapraszam do zapoznania się z projektami i produktami, a także zachęcam do dołączenia do Klubu Małego Vipa, gdzie na bieżąco będę informować o aktualnych kolekcjach, ofertach i nowościach.

Z góry dziękuję za zaufanie i wybór produktów Katini.

Katarzyna Kern

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe